До окончания голосования осталось

Журналісти зіграли з чемпіоном світу з преферансу

28 липня відбувся сьомий турнір зі спортивного преферансу серед журналістів PREFFzvanie, де учасники змагалися з чемпіоном світу по грі в преферанс Гаріком Корогодським.
 
Турнір пройшов у рамках премії PRESSZVANIE, за підтримки Міжнародної Ліги Преферансу і Федерації Спортивного Преферансу України. За результатами турніру призові місця зайняли:
 
Дмитро Кузнєцов, журналіст В сухому залишку – переможець.
Наталя Шкільна, головний редактор журналу ЕнергоБізнес – друге місце.
Володимир Бурма, головний редактор сайту Banker.ua – третє місце.
 
 
«З великим задоволенням провів суботній день серед друзів, колег і нових знайомих на турнірі зі спортивного преферансу. Особливо було приємно познайомитися і повчитися грі у гросмейстера Гаріка Корогодського, перебуваючи з ним за одним столом в суперфіналі. Ну а коли, у мене за спиною, чемпіони попередніх турнірів щиро вболівали за мене - це багато означає! Спасибі, друзі, за підтримку і віру в мене! І, звичайно, велика подяка спонсорам турніру за чудовий захід», – коментує свою перемогу Дмитро Кузнєцов
 
«Група Метінвест з великим задоволенням вже сьомий рік підтримує всеукраїнський турнір з преферансу серед журналістів PREFFzvanie. Для нас важливо робити внесок у розвиток подібних нетворкінг-проектів, які не тільки розвивають стратегічне мислення гравців, але і зміцнюють стосунки між журналістами», – зазначив Володимир Равінський, керівник управління по роботі зі ЗМІ Групи Метінвест.  
 
Захід включав в себе турнір для гравців і навчальні майстер-класи для початківців, які провели майстри міжнародного класу з преферансу Олексій Тихоновський та Сергій Михайловський.
 
«Дуже несподівано для мене було вийти в суперфінал і зіграти з такими сильними гравцями, як Гарік Корогодський. Неймовірно приємно зайняти друге місце, це був мій собі подарунок до дня народження», – зазначила Наталія Шкільна
 
У турнірі взяли участь представники бізнесу, журналісти і редактори ділових і суспільно-політичних видань України, таких як ТК Перший діловий, ТК Ера, 5 канал, FinClub, Радіо Свобода, ІА РБК Україна, ІА Українські новини, ІА Інтерфакс-Україна, ЕнергоБізнес, Укрінформ, UA Energy та інші. 
 
Гра тривала 400 хвилин з дотриманням всіх норм Етичного Кодексу Преферансу. Регламент Турніру був розроблений Федерацією Спортивного Преферансу України і складався з 3-х турів і суперфіналу. Суддівство здійснював Головний суддя Міжнародної Ліги Преферансу – Володимир Бєлун. 
 

 
Довідка:
 
PREFFzvanie – всеукраїнський турнір зі спортивного преферансу серед журналістів. Чемпіонат підтримує Міжнародна Ліга Преферансу і Федерація спортивного преферансу України. 
 
Організатор Турніру: Mainstream.
 
Партнер локації: Svoi Vocal Hall.
 
Компанії-партнери Турніру: Метінвест, Смарт-Холдинг, ДТЕК.