Перегляд матеріалу Таблиця оцінок
Якість життя: суспільство, соціальні ініціативи

Обережно, робота! або Як мене мало не завербували в “Tiens”

Валерія Самошина, фрілансер

Мало кого вже здивуєш оголошеннями про пошук співробітників в офіс чи на склад. Проте, що ми отримаємо, прийшовши на таку співбесіду, розповім далі.

Умова отримання посади одна - придбання навчального пакету та продукції компанії на суму понад 11 тисяч гривень. Без цього на роботу тебе ніхто не візьме. Однак, про це керівництво озвучує лише в останній день стажування і всіляко вмовляє викупити так звану франшизу на безпрограшний бізнес. Слова про те, що в тебе немає грошей не приймаються.

В одному з вагонів столичної підземки побачила саме таке оголошення про роботу в офісі.

Розвішують їх співробітники компанії, але куди саме запрошують, чомусь не зізнаються.

До чого така загадковість, дізнаюсь згодом. Як виявилось, працювати я буду в компанії “Tiens” Україна або більш відомій в народі як “Тянь Ши”.  Але, про це людей повідомляють аж на другий день стажування, мабуть, щоб не встигли начитатись відгуків та втікти. Про те, що треба буде щось продавати, теж ані слова.

Телефоную за вказаним номером, жіночка по той бік слухавки призначає мені співбесіду. Знаходиться так званий “офіс” на столичній Оболоні. Заходжу в середину, на рецепції мене зустрічають співробітники з бейджиками “адміністратор” та вказаними ім’ям та прізвищем. До речі, цікавий факт, що у компанії “Tiens” незалежно від посади співробітника, прийнято звертатись на ім’я по-батькові, так, мабуть, солідніше.

У холі ще близько п’яти-семи людей. Проте, до кінця співбесіди ця цифра збільшиться вдвічі.

Заповнюю анкету і до мене виходить мій наставник. У ході розмови я декілька разів запитую на яку посаду претендую та як називається компанія, у якій збираюсь працювати. Проте точної відповіді на свої запитання не отримую. Мені, як і іншим, лише сказали, що буду помічником керівника.

Далі, як розповіли колишні співробітники компанії, вже за шаблоном, мені мають передзвонити ввечері після “наради” та сказати чи затвердили мою кандидатуру. Дзвонять роботодавці стандартно з 19 по 21 годину.

І ось, я в компанії! А ще мені невимовно поталанило, адже я та інші новачки будемо працювати у новому офісі, який відкриває 8 зірковий співробітник Надія Таран  у центрі столиці на вулиці Саксаганського (м Університет).

На перший погляд компанія не викликає особливих підозр. Звичайна маркетингова структура, продаєш, виконуєш план та отримуєш свій відсоток.  Ось і сама керівниця офісу. За її словами ми прийшли займатися сюди... бізнесом?

Стажування у компанії триває 4 дні. За цей час людей активно “обробляють” за допомогою технік НЛП (нейролінгвістичного програмування) і, звичайно, обіцяють безхмарне майбутнє та казкові заробітки. І головне: ніяких пірамід, виключно маркетингові стосунки!

Також, тут ходить власна валюта, яка діє по всьому світу. Це стажерам пояснюють на лекціях “Фінансовий план” і як додаток, дають  таблички, у яких розписані статуси співробітника та відсоток, який він матиме від продажу:

На вигадування назви валюти довго часу не гаяли, назвали стандартно, умовна одиниця. Одна така умовна одиниця дорівнює курсу 32 грн при продажу товару і 24 грн при нарахуванні відсотка співробітнику. Виникає питання, чому ж така несправедливість? ПОДАТКИ! Відповідає нам лектор. Компанія чесно сплачує всі податки за своїх співробітників, тому вираховує їх із доходів працівників.

Наступним етапом заняття є пояснення статусів співробітників (також є у таблиці). Новачок, прийшовши у компанію та виконавши умови роботодавця, має статус 5 зірок.

Далі йде система накопичення, чим більше ти продаси товару, тим швидше  закриєш рівень і побудуєш команду з якою і створюватимеш свою  справу. То чим же ми прийшли сюди займатись, запитання без відповіді?

Закривши статус 8 зірок можна претендувати на бронзового, срібного та золотого Лева — почесні нагороди “Tiens”. Завершивши ці перегони на виживання, найвитриваліший може спокійно стати пенсіонером компанії у будь-якому віці.

Компанія “Tiens” заснована в Китаї у 1995 році. Її представництва розміщені у 190 країнах світу. Наразі є однією з найбільших постачальників дієтичних добавок та оздоровчих приладів на ринку України. 

КиевVласть

Валерія Самошина 

Відправити

4,6 Недостатньо оцінок
Таблиця оцінок