Перегляд матеріалу Таблиця оцінок
Якість життя: суспільство, соціальні ініціативи

"Сила любові" - телевізійний сюжет про те, як пара з важкою формою ДЦП виховує сина, який народився у них наперекір застрогам лікарів повністю здоровим.

Олег Тудан, 1+1

 

У квартирі подружжя все продумане до дрібниць – маленький холодильник на підлозі – аби дотягнутись, невисоке ліжко та шафа-купе. Назар може пересуватись лише на колінах, Аліна –спираючись на стіну. Проте у побуті обходяться без допомоги.

((Назар Статкевич)) Мы все можем делать сами. Ванна, туалет, уход за ребенком
 

5 років тому вони познайомились у соцмережах. Аліна тоді жила у Харкові. їй було 17.  

((Назар Статкевич)) написал ну и так с одного сообщения все закрутилось. Это любовь

Через 2 роки віртуального знайомства Назар приголомшив маму, що Аліна чекає в гості.

((Алла Гаврилюк, мама Назара))Я якось трошки була в шоці – кажу, Назар ти шо, де твій Харків
 

Після перших гостин були другі,  а потім вже Аліна приїхала на Буковину. І додому більше не повернулася 

((Аліна Статкевич))Мам, давай еще недельку, и так то Пасха, то празник, и так вот третий год

Згодом дівчина завагітніла і навіть лікарі відмовляли її народжувати. Бо не вірили, що батьки з такими обмеженнями зможуть доглядати немовля. Проте подружжя наважилося і тепер їхньому Євгену - рік. І  він -  абсолютно здоровий малюк.  

 Аби Аліні було легше виходити на прогулянки з малюком, обклеїли стіни підїзду гладкою фанерою. І встановили саморобний поручень - для Назара. На вулиці він сідає у електричний візок, який подарував хрещений батько

((Назар Статкевич)) с тех пор как у меня появилась эта коляска. Я начал самостоятельно гулять, раньше мне приходилось каждый раз просить маму, теперь я сам.

Цей візок нині - один на двох. Подружжя мріє назбирати на інший - аби гуляти усією родиною. Але  їхньої сукупної пенсії - трохи більше 5 тисяч гривень - вистачає лише на життя . Аби надихнути інших з таким діагнозом, Назар веде блог про життя родини. Чимало дописувачів захоплюються, але є й ті, хто не визнає їхнього права на щастя

 Marina Marchuk Ні психічних, ні фізичних задатків немає, але в будь якій невідомій ситуаціі «нада ражать».

Лідія Грицай Крайній батьківський егоїзм.  

Подружжя реагує філософськи 

((Аліна Статкевич))Такие люди не понимают, насколько важно для человека иметь такое счастье, как дети. Как мне реагировать, когда тебе говорят – тебе дети не нужны? 

Аби краще забезпечити родину Назар хоче стати програмістом – і шукає ВИШ, де зміг би вчитися разом з однолітками. Вірить, це йому - під силу, адже всі обмеження лише в голові. 


 

Відправити

7,5 Середня оцінка
Таблиця оцінок